Cienkopis ACTIVEJET Ry236600 niebieski

Firma ActiveJet jest obecna w Polsce od ponad 19 lat i dzięki doskonałej jakości tuszy czy tonerów, a także innych artykułów jest na polskim rynku liderem wśród materiałów eksploatacyjnych.

Produkty tej firmy to przede wszystkim artykuły biurowe, zdobywały wiele certyfikatów i zwyciężały w wielu testach. Zdobyła Złoty Laur Klienta 2009 i 2010, zostając zwycięzcą największego w Polsce programu konsumenckiego, a także tytuł Studencka Marka 2007 i Studencka Marka 2009. Jest jednym z największych dystrybutorów sprzętu IT i RTV/AGD w Polsce.

Artykuły firmy ActiveJet to przede wszystkim najwyższa światowa jakości i wydajność. Doskonałym przykładem świetnej jakości produktów jest cienkopis ActiveJet Ry236600 niebieski 0,5mm.

Lekka, plastikowa tego artykułu biurowego zapewnia lekkość pisania, a cienka linia zaledwie 0,5 mm nadaje doskonały wygląd i przejrzystość.

Cienkopis ActiveJet Ry236600 w kolorze niebieskim doskonale nadaje się do podkreślania i zaznaczania. Dzięki niemu zaznaczysz w tekście ważne informacje. Każdy uczeń czy student będzie zadowolony, gdyż w przeciwieństwie do długopisów cienkopisy nie rozmazują się. Ma to ogromne znaczenie to dla osób leworęcznych.

Cienkopis ma wkład niewymienny ale w opakowaniu znajduje się aż 12 różnych kolorów, które możesz kupić za niewielka cenę i wymieniać kolory według upodobania. Na cienkopis ActiveJet Ry236600 w kolorze niebieskim należy zakładać skuwkę, tak aby wkład znajdujący się wewnątrz nie wyschnął.

Cienkopis ACTIVEJET Ry236600 niebieski jest niezbędnym przyborem szkolnym, w który powinni rodzice wyposażyć swoje dziecko. Doskonale nadaje się również do biura. Odpowiedni zestaw przyborów piśmienniczych tworzy odpowiedni warsztat do profesjonalnej pracy…

Bartosz Kruk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *