Niezastąpiony ołówek STEADTLER

Firma Steadtler dzięki profesjonalizmowi, nienagannej opinii oraz satysfakcji i zadowoleniu swoich klientów stała się liderem na rynku w produkcji przyborów do pisania i materiałów biurowych.

Niskie koszty wyrobu, bardzo dobra jakość materiałów i szybka dostawa produktów, pozwoliła firmie na zdobycie nienagannej renomy i prestiżu. Firma prowadzi swoją działalność w Norymberdze aż po dziś dzień.

Jednym z najlepszych przyborów kreślarskich jest właśnie doskonały ołówek Staedtler techniczno-biurowy Noris B. Grafit w ołówku, klejony jest na całej długości, jego opływowy kształt oraz odpowiednia giętkość sprawiają, że jest on odporny na złamania oraz bardzo łatwo się wyciera i temperuje. Ołówek Staedtler techniczno-biurowy Noris B jest idealny do szkicowania, doskonale sprawdza się zarówno w biurze projektowym, jak i u architektów, plastyków, czy nawet w szkole na lekcji plastyki. Pakowany jest po 12 sztuk w kolorze żółto-czarnym.

Jeżeli masz talent plastyczny, który dalej chcesz rozwijać i zależy Ci na dobrych ocenach w szkole, a także pragniesz podnieś swoje zarobki robiąc profesjonalne i idealnie wymierzone projekty zrobione cienką kreską to ołówek Staedtler techniczno-biurowy Noris B nabądź już dziś. Wszystkie artykuły biurowe i przybory do pisania firmy Steadtler są najwyższej jakości! To Twoja droga do sukcesu!

Bartosz Kruk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *